Pamiętniki z wakacji (odcinek 16, 17, 18)

player

Pamiętniki Z WAKACJI, Odcinki 16-18

To już ostatnie odcinki popularnych "pamiętników" w tym roku. Serial zdecydowanie można nazwać sukcesem stacji. O jego popularności najlepiej świadczy ilośc blogów czy wpisów na forach internetowych powstałych w przeciągu kilku miesięcy. "Pamiętniki z wakacji", jak wskazują badania, największą popularnością cieszyły się w grupie nastolatek. Z pewnością przyczyniły do tego się nagie torsy panów, których w serialu nie brakuje ;).

Odcinek 16:

Witaj na blogu, który został poświęcony w całości popularnym serialom telewizyjnym. Na mojej stronie znajdziesz kody html z najnowszymi oraz archiwalnymi odcinkami seriali wraz z ich streszczeniami. Do każdego wpisu dodaję odnośnik do zewnętrznego serwisu, który zdejmuje limit czasowy na megavideo, videobb i videozer. Dzięki temu możesz cieszyć się oglądaniem całego odcinka!

Na tej stronie nie są umieszczane żadne pliki z filmami, a jedynie udostępnione kody HTML playerów różnych serwisów internetowych, które pozwalają na ich umieszczenie na własnej stronie. Nie jestem właścicielem owych kodów. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do praw autorskich, proszę kierować je do osób, które udostępniły kody fizycznie, ponieważ potwierdzili oni ich legalność na stronie usługodawcy. Nie przechowuje seriali na serwerze mojej strony!

Pamiętaj, pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeśli posiada się w domu ich oryginalną wersję, natomiast ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.